Penzion Lhota pod Hořičkami Claudia
Penzion Claudia ubytování Lhota pod Hořičkami Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Claudia / Lhota pod Hořičkami

Lhota pod Hořičkami - Pension Claudia, původně typická česká farma od roku 1825 byla kompletně rekonstruována, aby hosté mohli být ubytováni v moderním komfortu a zároveň být v přírodě.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a satelitem, koupelnou. Apartmá má možnost ubytovat 6 osob a je s kuchyňskou linkou, krbem, koupelnou a připojením na internet.

Hosté pensionu Claudia ve Lhotě pod Hořičkami mohou relaxovat u bazénu, který je ohříván slunečními panely nebo se nabízí možnost jízdy na koních s instruktorem. Pension se nachází blízko hranice s Polskem, 130 Km od Prahy, 25 Km od Hradce Králové. Vítejte v nádherné a divoké přírodě.

Pension Claudia ubytování:
Celková kapacita pensionu Claudia ve Lhotě pod Hořičkami je 14 lůžek.

V hlavní budově pensionu Claudia je stylový apartmán se třemi ložnicemi (3 x 2 lůžka, možnost dětských přistýlek), obytnou kuchyní s krbem a sociálním zařízením (WC, vana, pračka).

Ve vedlejší budově jsou 3 pokoje (2 x 3 lůžka, 1 x 2 lůžka) s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a společnou kuchyní.

Pension Claudia pokoje - vybavení:
Každý pokoj má k dispozici vlastní sociální zařízení, TV přijímač, satelit, rádio. V kuchyni je základní nádobí, kávovar, lednice, mikrovlnná trouba a pračka. Možnost připojení na internet ZDARMA.

Lhota pod Hořičkami pension Claudia služby:
V objektu Pension Claudia je zabezpečené parkoviště pro hosty, krytý bazén se solárním ohřevem vody, vícekapacitní pergola s možností grilování. Hosté pensionu si mohou zapůjčit kola nebo v nedalekém statku koně na projížďky.

Pension Claudia ubytování Lhota pod Hořičkami okolí:
Tipy na výlet -
Dobruška - jedna ze vstupních bran do Orlických hor, z věžního ochozu je nádherný výhled na panorama Orlických hor a při dobré viditelnosti i Krkonoš.
Nové Město nad Metují - přezdívané také "Český Betlém", město je již od padesátých let městskou památkovou rezervací, má krásný zámek a zámeckou zahradu, kde poutají pozornost návštěvníků barokní sošky Matyáše Bernarda Brauna.
Peklo - krásnou procházkou z Nového Města nad Metují proti proudu řeky Metuje se dostanete do Pekelského údolí, kde je kouzelný hotel restaurant Peklo, architektonický skvost slavného architekta Dušana Jurkoviče z roku 1912.
Adršpach - romantické seskupení pískovcových skal s proslulým adršpašským skalním městem. Adršpašské skály patří jistě právem k nejnavštěvovanějším místům v České republice, přitahují milovníky přírody již několik staletí.
Dvůr Králové nad Labem se Zoo Safari.
Opočno - krásný renesanční zámek s arkádami, barokně upravený, s pozoruhodnou obrazárnou a zbrojnicí.
Rozkoš - údolní nádrž, největší vodní plocha ve východních Čechách, pořádají se zde jachtařské závody a provozují další vodní sporty.

Další tipy: Babiččino údolí - Ratibořice u České Skalice. Česká Skalice - Muzeum Boženy Němcové. Pevnost Dobrošov u Náchoda - podzemní bunkry. Kuks - zámek s Braunovými sochami. Náchod - zámek s překrásnými gobelíny. Broumov - barokní klášter. Malé Svatoňovice - muzeum Josefa Čapka. Josefov u Jaroměře - podzemní labyrint. Ranč Amerika s největší krytou jízdárnou v Evropě a golfové hřiště. Krkonoše a Orlické hory - turistika, lyžování. Polsko - Kudowa Zdroj - lázně, solná jeskyně.

Penzion Lhota pod Hořičkami Claudia - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Lhota pod Hořičkami Claudia - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Lhota pod Hořičkami Claudia -  je k dispozici připojení na internetPenzion Lhota pod Hořičkami Claudia -  je k dispozici letní terasaPenzion Lhota pod Hořičkami Claudia - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Lhota pod Hořičkami Claudia - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Lhota pod Hořičkami Claudia - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Lhota pod Hořičkami Claudia - Pokoje jsou vybaveny televizorem